KOMPUTER Q8300 4x2.5GHz 320GB HDD 4GB RAM

790,00 zł brutto

642,28 zł netto

Wyprzedaż! KOMPUTER Q8300 4x2.5 WINDOWS 10 Zobacz większe

Nowy produkt

PROCESORINTEL CORE 2 QUAD Q8300
TAKTOWANIE PROCESORA4x2.5GHz
KARTA GRAFICZNAINTEL HD GRAPHICS
PAMIĘĆ RAM4GB DDR2
DYSK TWARDY320GB
KOMUNIKACJAKARTA SIECIOWA
WYJŚCIAAUDIO, VGA, USB, RJ-45

Więcej szczegółów

Gwarancja3 lata

Więcej informacji

 

SUPER KOMPUTER Q8300 4x2.5GHz 4GB RAM

 

KOMPUTER STWORZONY DLA CIEBIE - ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O NAJWYŻSZEJ WYDAJNOŚCI!!!

Łączymy klasyczny design z nowatorskimi rozwiązaniami, które pozwolą Ci rozwijać Twoje pasje. Wszystkie potrzebne Ci technologie będą wprost na wyciągnięcie Twojej ręki, dzięki czemu będziesz mógł pozwolić sobie na chwilę zapomnienia z ulubionymi filmami, muzyką i innymi multimediami. Otwórz się na nowe możliwości!

Zwiększ swoje możliwości, pracując z najnowszymi procesorami INTEL i opcjonalną szybką pamięcią RAM, które zapewnią moc i niezawodną wydajność. Wykonuj bez przeszkód codzienne zadania za pomocą komputera o ogromnych możliwościach i niewielkim rozmiarze. Doskonały sposób na czerpanie korzyści z mocy oraz niezawodności komputerów stacjonarnych za niewielką cenę.


INTEL CORE 2 QUAD Q8300

Procesory INTEL QUAD zapewniają korzystanie w pełni z płynnych i atrakcyjnych efektów wizualnych, oferują większe bezpieczeństwo przez funkcje zabezpieczeń i doskonałą kulturę pracy. Inteligentna wielozadaniowość, umożliwia płynne korzystanie z kilku aplikacji. Bezproblemowe oglądanie filmów i zdjęć oraz granie w gry zapewnia zestaw wbudowanych w procesorze funkcji graficznych, eliminujących konieczność instalacji dodatkowego sprzętu

 • LICZBA RDZENI 4
 • LICZBA WĄTKÓW 4
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ 2.50GHz
 • SOCKET 775

Komputer z usprawnionym procesorem INTEL QUAD zapewnia doskonałą sprawność obsługi codziennych zadań. Dzięki wysokiej wydajności komputera możesz łatwo komunikować się ze znajomymi i rodziną, korzystać z rozrywki i pracować. Procesor INTEL QUAD zapewnia sprawdzoną wydajność, oferowaną przez produkty firmy INTEL oraz jakość, na której możesz polegać.

INTEL DQ45CB

Płyta główna to wydajna i stabilna platforma do długoletniej pracy komputera.Cechuje się wysokimi osiągami i doskonałą niezawodnością.

Bądź w kontakcie: szybko przesyłaj ważne dane biznesowe dzięki wbudowanemu połączeniu Gigabit Ethernet.

 • TYP mATX
 • SOCKET 775
 • PAMIĘĆ DDR2
 • ZŁĄCZA PCIe x16 / PCIe x1 / PCI / SATA
                                                                                                                                                                                7.jpgINTEL CORE 2 QUAD Q8300

Procesory INTEL QUAD zapewniają korzystanie w pełni z płynnych i atrakcyjnych efektów wizualnych, oferują większe bezpieczeństwo przez funkcje zabezpieczeń i doskonałą kulturę pracy. Inteligentna wielozadaniowość, umożliwia płynne korzystanie z kilku aplikacji. Bezproblemowe oglądanie filmów i zdjęć oraz granie w gry zapewnia zestaw wbudowanych w procesorze funkcji graficznych, eliminujących konieczność instalacji dodatkowego sprzętu

 • LICZBA RDZENI 4
 • LICZBA WĄTKÓW 4
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ 2.50GHz
 • SOCKET 775

DYSK 320GB SATA

Zapisuj prezentacje, dokumenty oraz multimedia i uzyskuj do nich natychmiastowy dostęp, nie martwiąc się ograniczeniami miejsca. Dzięki naszemu dyskowi twardemu wszystkie potrzebne pliki masz w zasięgu swojej ręki.

Dysk, który oferuje pojemność i funkcje dopasowane do potrzeb typowych użytkowników, a jego konstrukcja spełnia najwyższe standardy jakości i niezawodności.

Efektywność Twojej pracy zależy w dużej mierze od szybkości dostępu do danych. Przechowując wszystkie pliki w jednym miejscu nie musisz się zastanawiać, na którym nośniku znajdziesz dany folder. Oszczędzisz czas, realizując więcej zleceń. Tak duża przestrzeń pomieści miliony plików tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych, a także tysiące plików graficznych.

                                                                                                                                                                           9.jpg     

10.jpg

NAGRYWARKA DVD

Szybka i cicha!

Nagrywarka wewnętrzna DVD. Przeznaczona jest do użytku na komputerach stacjonarnych. Pasuje do każdego rodzaju komputera obsługującego interfejs SATA.  Nagrywarka obsługuje większość popularnych płyt CD oraz DVD

ZASILACZ ATX

Mocny i niezawodny zasilacz, który da Ci komfort i stabilność pracy przez długie lata!

Każdy model zasilacza jest produkowany w technologi przyjaznej dla środowiska. Najnowsza specyfikacja standardu ATX sprawia, że cechuje się kompatybilnością z obecnymi i przyszłymi procesorami i kartami graficznymi.

                                                                       11.jpg                                                                                                         

12.jpg

OBUDOWA mATX

Niezawodna, bezawaryjna konstrukcja!

Za każdym komputerem stoi człowiek, jeden z naszych specjalistów, który dba o dokładny montaż wszystkich podzespołów. Estetyka to podstawa, będziesz dumny z wyglądu Twojego nowego PCta! Zestaw zachwyca nie tylko wydajnością, ale też i wyglądem.

Mnóstwo wolnej przestrzeni i komfort pracy!

PAKIET BIUROWY LIBRE OFFICE

Wysokiej jakości, przyjazny użytkownikowi pakiet biurowy.

 • Otrzymujesz prosty w użyciu, jednocześnie potężny interfejs, który łatwo jest dostosować do własnych potrzeb.
 • Kompatybilność ze wszystkimi popularnymi formatami plików.
 • LibreOffice jest wspierany przez ogromną, międzynarodową społeczność: doświadczeni programiści mogą pomóc rozwiązać Twój problem.
                                         13.jpg                                                                                                                                       

GOTOWY DO PRACY - ZRÓB TO W 3 PROSTYCH KROKACH:

 • ROZPAKUJ
 • PODŁĄCZ
 • CIESZ CIĘ UŻYTKOWANIEM

Otrzymujesz komputer skonfigurowany tak, abyś już nie musiał zaprzątać sobie niczym głowy - sam zobacz, jakie to proste!

Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona klientów, czas abyś i Ty skorzystał z naszej oferty!

25 innych produktów w tej samej kategorii: